Centrum medyczne Mekmed w Katowicach funkcjonuje z sukcesem już od 1990 roku. Świadczymy usługi zarówno przez kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz wykonujemy usługi komercyjne. Zapraszamy i zapewniamy fachową konsultację w najbliższym terminie poświęcając pacjentowi tyle czasu ile wymaga rzetelne rozpoznanie choroby.

Jak ważny jest szybki dostęp do opieki medycznej każdy doskonale zdaje sobie sprawę. Nagłe przypadki, złe samopoczucie mogące być zapowiedzią choroby, przewlekle schorzenie. Wszystkie te sytuacje wymagają konsultacji lekarza specjalisty.

Lekarzem pierwszego kontaktujest najczęściej lekarz rodzinny. Poza całościową opieką medyczną może on wystawiać recepty i skierowania na konsultację, może kierować na leczenie specjalistyczne, do szpitala, na konieczne badania oraz na rehabilitację. Instytucja lekarza rodzinnego jest bardzo istotna w pierwszym kontakcie pacjenta ze służbą zdrowia.

W naszym Centrum Medycznym w Katowicach w poradni dermatologicznejporadni okulistycznej, w poradnia laryngologicznej i w innych naszych poradniach czekają na Państwa najlepsi lekarze specjaliści.

Medycyna pracy zajmuje się oddzialywaniem środowiska pracy na pacjenta, diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób zawodowych. W naszej przychodni przeprowadzamy badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników. Nasi lekarze medycyny pracy wykonują badania pracowników z terenu Katowic, ościennych miejscowości i dalszych okolic.

Leczeniem chorób skóry u pacjentów zajmuje się dermatologia. Katowice to miasto, w którym nasza przychodnia przyjmuje wszystkich pacjentów z problemami dermatologicznymi. Nasi lekarze dermatolodzy zajmują się leczeniem chorób skóry, wykonują  laserowe usuwanie zmian skórnych i podejmują się usuwania znamion.

Inni nasi lekarze specjaliści z największą troską podejmą się leczenia wszystkich pacjentów, którzy zdecydują się na wizytę w naszej przychodni Mekmed. Okulistachirurglaryngologproktolog czekają na swoich pacjentów w nowoczesnych, doskonale wyposażonych gabinetach w Katowicach.

Okulista dziecięcy, stomatolog, ortodonta, każdy z naszych lekarzy to doświadczeni lekarze w swojej specjalizacji mogący pochwalić się dużym doświadczeniem i wiedzą medyczną.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Mekmed w Katowicach. Proponujemy pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w miłej i życzliwej atmosferze.